• Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

,,Od Hobbitionu do Samotnej Góry”

Uczniowie klasy VI  w trakcie omawiania lektury pt. ,,Hobbit” J. R. R. Tolkiena wykonali  projekty mapy przedstawiające wędrówkę bohaterów powieści po Śródziemiu. Uczniowie pracowali w dwóch grupach pod przewodnictwem liderów. Efektem ich pracy są  lapbooki obrazujące wędrówkę bohaterów z Hobbitonu  do Samotnej Góry.

    Każdy z uczniów zaopatrzył swoją grupę w potrzebne materiały, tj.: kolorowe kartki papieru, kartony, klej, nożyczki, flamastry, kredki, itp. Uczniowie pracowali z zaangażowaniem, sprawnie wykonywali zadania powierzone im przez liderów grup. W swoich projektach zawarli wiele szczegółów, które świadczą o ich znajomości treści lektury. Na zakończenie zajęć podsumowali i ocenili swoją pracę.