Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wolontariat i działalność charytatywna

W naszej szkole prowadzone są akcje i działania charytatywne. Nad całością czuwają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Zawsze we wszystkie akcje bardzo chętnie włączają się wszyscy nauczyciele, pracownicy obsługi oraz młodzież, dzięki czemu akcje przynoszą spodziewane efekty.

NASZE AKCJE:

• - od wielu lat przygotowujemy i bierzemy udział w akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę,
  • - bierzemy udział w akcji Góra Grosza,
  • - organizujemy zbiórki nakrętek dla potrzebujących dzieci,
  • - nasi uczniowie biorą udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,
  • -organizujemy zbiórki odzieży i zabawek, przyborów szkolnych

Wizyta w Łabuniach

wizytawdomudzieckaGimnazjaliści z naszej szkoły udali się do Domu Dziecka w Łabuniach, aby spotkać się z wychowankami oraz wręczyć im prezenty oraz dary, które zostały zebrane w dniu 30 listopada oraz 7 grudnia w ramach akcji "I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem".

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" - 2014

pdpzNasza szkoła uczestniczy w zbieraniu darów w ramach akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

W tej akcji zbierane są tylko dary rzeczowe.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

pomozdzieciomW ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" w niedzielę 1 grudnia 2013r. po Mszach Świętych w budynku naszej szkoły będzie prowadzona zbiórka darów m.in. ziemniaków, buraków czerwonych, kapusty, makaronu, ryżu, cukru i wielu innych produktów oraz przyborów szkolnych. Zachęcamy do podzielenia się z tymi najmniejszymi.

Akcja Sprzątania Świata

sprzatanieW dniu 04.10.2013 r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w Akcji Sprzatania Świata

Zakończenie akcji "Góra Grosza"

goragrW naszej szkole prowadzona była akcja "Góra Grosza", zakończona podliczeniem "grosików" przez SU.

Zebrane pieniądze przeznaczone są na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka.

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

W tej akcji zbierane są tylko dary rzeczowe.

Góra Grosza

goragrosza2012Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Góra Grosza", która trwać będzie w dniach 26.11 - 7.12.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance. Zebrane pieniądze będą przekazane  na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka.

Przypominamy również, że w dalszym ciągu zbierane są plastikowe nakrętki z butelek.

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

pdpzDnia 4 grudnia tj. niedziela w ramach akcji "Pomóż dzieciom, przetrwać zimę" odbędzie się zbiórka darów, które zostaną przekazane dla Domu Dziecka w Łabuniach.
Dary będą zbierane przez wolontariuszy przy budynku szkoły po Mszach Świętych
Prosimy o składanie następujących artykułów: długoterminowa żywność, makaron, ryż, cukier, słodycze, środki czystości i inne. W miarę możliwości: ziemniaki, marchew, buraki czerwone.