Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

Aktualności[VI 2012-XII 2012]

XX Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Uczennice z naszej szkoły Aleksandra Kutek, Paula Polak, Aleksandra Smyk oraz Weronika Smyk (wszystkie klasa I gimnazjum) zakwalifikowały się do etapu powiatowego XX Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła "Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego" organizowanego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

Zakończenie akcji "Góra Grosza"

goragrW naszej szkole prowadzona była akcja "Góra Grosza", zakończona podliczeniem "grosików" przez SU.

Zebrane pieniądze przeznaczone są na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka.

 

 

 

Jasełka w Urzędzie Miasta

jaselka2W dniu 28 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili Jasełka w czasie Uroczystej Sesji Rady Miasta Łaszczowa. Występ został przyjęty bardzo ciepło. Otrzymali również zaproszenie na spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Grzędy Sokalskiej G6.

 

 

 

Spotkanie opłatkowe

oplatekW dniu 21.12.2012 r. w naszej szkole urzoczyście wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

 

 

Jasełka

jaselkaW dniu 19.12.2012 r. w naszej szkole uczniowie z najmłodzszych klas przedstawili Jasełka pod kierunkiem p. Haliny Kwarcianej i Bolesławy Wielosz.

 

 

 

Boże Narodzenie w Plastyce

ozdoby_choinkoweW dniu 14.12.2012 r. w Łaszczowie odbyło się rozdanie nagród dla laureatów Gminnego Konkursu "Boże Narodzenie w Plastyce-ozdoby choinkowe". Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: Bartłomiej Wielosz z kl. II, Mateusz Pieczkowski z kl. IV, Anna Skop z kl. V, Patryk Stepaniuk z kl. I gim., Kinga Sobczuk z kl. II gim. Prace tych uczniów zostały zakwalifikowane do wyższego etapu i przesłane do TDK w Tomaszowie Lub.

Gratulujemy!

Opiekunami uczniów byli p. Halina Kwarciana oraz p. Bożena Łasocha

Zobacz zdjęcia z rozdania nagród - wejdź

Wyjazd na łyżwy

lodowiskoW dniu 12.12.2012 r. uczniowie z naszej szkoły wyjechali na lodowisko do Zamościa. Ubrani w ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawiczki wszyscy wspólnie próbowali swoich sił na lodzie.

 

 

 

Nagrodzeni w konkursie "Bezpieczni na drodze"

bezpieczniW dniu 06.12.2012 r. w WORD w Zamościu odbyło się rozdanie nagród dla nagrodzonych w konkursie plastycznym "Bezpieczni na drodze". Nagrodzonymi z naszej szkoły zostali: Dawid Mielniczuk z kl. V, Dominika Kopiec z kl. VI oraz Joanna Łukasiewicz z kl.VI. Opiekunem podczas tego wyjazdu była p. Bożena Łasocha

Gratulujemy!

Planetarium w szkole

planetariumDo naszej szkoły przyjechało Planetarium

Zobacz zdjęcia - wejdź

 

 

 

Mikolajki

mikolajkiW dniu 06.12.2012 r. do naszej szkoły przybył Św. Mikołaj i rozdał prezenty dzieciom.

 

 

 

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

pdpzNasza szkoła uczestniczy w zbieraniu darów w ramach akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

W tej akcji zbierane są tylko dary rzeczowe.

 

 

Andrzejki

andrzejkiW dniu 29.11.2012 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa wraz z wróżbami andrzejkowymi. Mamy zaś przygotowały smaczne jedzonko dla swoich pociech.

Zobacz zdjęcia - wejdź do galerii

 

"Bezpieczni na drodze"

Uczniowie z naszej szkoły, których prace brały udział w konkursie plastycznym "Bezpieczni na drodze" otrzymają nagrody rzeczowe. Otrzymają je: Dawid Mielniczuk z kl. V, Dominika Kopiec z kl. VI oraz Joanna Łukasiewicz z kl.VI. Oprócz tego prace Dominiki i Joanny zostały zakwalifikowane do kalendarza.

Gratulujemy!

Opiekunami uczniów w tym konkursie byli p. Bożena Łasocha oraz p. Mariusz Pasiecznik

Góra Grosza

goragrosza2012Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Góra Grosza", która trwać będzie w dniach 26.11 - 7.12.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance. Zebrane pieniądze będą przekazane  na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka.

Przypominamy również, że w dalszym ciągu zbierane są plastikowe nakrętki z butelek.

 

Powiatowy Turniej w Szachach

szachyUczniowie z naszej szkolły uczestniczyli w Powiatowym Turnieju Drużynowym w Szachach, które odbyły sie w Tomaszowie Lubelskim. Nasza drużyna zajęła III miejsce w składzie: Jagoda Borys, Wojciech Czajka, Adrian Diediuk oraz Bartosz Szczerbik wszyscy z kl. III gimnazjum.

Gratulujemy!

Apel z okazji Święta Niepodległości

niepodlegloscW dniu 14 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Nabrożu Kolonii uczniowie z naszej szkoły przedstawili część artystyczną z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów kl. I Gimnazjum

Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 12 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Nabrożu Kolonii odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów kl. I Szkoły Podstawowej. Uczniowie przygotowali inscenizację pod kierunkiem wychowawczyni p. Jadwigi Jakimik. Na uroczystość przybyli rodzice uczniów kl. I oraz uczniowie szkoły. Dyrektor szkoły p. Beata Kopiec dokonała symbolicznym ołówkiem pasowania na uczniów kl.I. Po ślubowaniu uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie, rodzice wraz z wychowawczynią spotkali się w klasie na poczęstunek

XVI Jesienny Konkurs Recytatorski

Uczniowie z naszej szkoły: Emilia Kwarciana z kl.III, Oliwia Pryciuk z kl. II oraz Natalia Bryk z kl. IV brali udział w etapie powiatowym w XVI Jesiennym Konkursie Recytatorskim. Wyróżnienie otrzymała Emilia Kwarciana.
 

Turniej Szachowy o Puchar Starosty

szachyW dniu 27.10.2012r. odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tomaszowskiego, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły. W kategorii gimnazjum II miejsce zajął Adrian Diediuk z kl. III gim, III miejsce zajął Bartosz Szczerbik z kl. III gim. W kategorii klas IV - VI szkół podstawowych II miejsce zajęła Aleksandra Łukasiewicz z kl. V, zaś w kategorii klas I - III szkół podstawowych III miejsce zajęła Paulina Kukiełka.

"Zatrzymaj się , To przemijanie ma sens"

zaduszkiW dniu 02.11.2012r. w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Nabrożu młodzież z naszej szkoły przedstawiła program słowno-muzyczny pt. „Zatrzymaj się. To przemijanie ma sens”.

Program był transmitowany przez Radio Maryja oraz Katolickie Radio Zamość.

Zobacz zdjęcia - wejdź

Posłuchaj transmitowanego przez radio programu

Konkurs plastyczny "Bezpieczni na drodze"

Zakończył się etap szkolny konkursu plastycznego "Bezpieczni na drodze". Do następnego etapu zakwalifikowały się prace Dawida Mielniczuka z kl. V, Dominiki Kopiec oraz Joanny Łukasiewicz z kl. VI. Opiekunami konkursu byli p. Bożena Łasocha oraz p. Mariusz Pasiecznik

RPO zmienia przyszłość – namaluj swój świat

W czerwcu 2012r. nasza szkoła przystąpiła do konkursu plastycznego „RPO zmienia przyszłość – namaluj swój świat” organizowanego przez Urząd Marszałkowski  Województwa Lubelskiego w Lublinie. Szkoły walczyły o wyjątkową nagrodę główną w postaci tablicy interaktywnej i projektora multimedialnego.

I nagroda została przyznana naszej szkole i dzięki temu otrzymaliśmy tablicę interaktywną wraz z projektorem multimedialnym.

Tablica została już zamontowana oraz odbyło się specjalistyczne szkolenie z obsługi tablicy dla nauczycieli z naszej szkoły. Dzięki wygranemu zestawowi interaktywnemu zostanie wykorzystana nowoczesna technologia podnosząca poziom i jakość kształcenia.

Wyjazd na pływalnię

basenUczniowie z naszej szkoły wyjechali do Horyńca Zdroju na pływalnię, by doskonalić swoje umiejętności pływackie

 

 

W krainie zabaw

Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły wyjechali do Zamościa do Krainy zabaw "Jaś i Małgosia"

Dzień Edukacji Narodowej

den

W dniu 15.10.2012 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie gimnazjum pod przewodnictwem p. Joanny Ponikowskiej-Krawczyk.

Zobacz zdjęcia - wejdź

Konkurs plastyczny

W miesiącu czerwcu nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym "RPO zmienia przyszłość - namaluj swój świat", organizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Praca plastyczna reprezentująca naszą szkołę otrzymała nagrodę główną - interaktywny zestaw edukacyjny, składający się z tablicy interaktywnej oraz projektora. Odbędzie się również szkolenie nauczycieli z zakresu obsługi tablicy interaktywnej.

 

Wycieczka rowerowa

wycieczka_rowerowaUczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami p. Bolesławą Wielosz oraz księdzem Krzysztofem Paluchem uczestniczyli w wycieczce rowerowej.

 

Zdrowa żywność

zdrowa_zywnosc

W naszej szkole odbył się Dzień Zdrowej Żywności

 

Spływ kajakowy i paintball

paintbalDnia 13 września 2012r. w czwartek odbył się wyjazd integracyjny uczniów naszej szkoły. Uczestnikami spływu kajakowego na trasie Obrocz – Zalew Rudka oraz gry zespołowej paintball byli uczniowie klasy VI, I, II i III gimnazjum oraz opiekunowie Pani Agata Stelmaszczuk, Pani Amelia Wąsacz oraz Pani Joanna Ponikowska - Krawczyk. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem w Zwierzyńcu.

Język angielski w grupie przedszkolnej i klasie "0"

Informujemy, że w tym roku na prośbę rodziców zostały wprowadzone do grupy przedszkolnej i kl."0" zajęcia z języka angielskiego.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

poczatekW dniu 03.09.2012 Mszą Świętą rozpoczął się Nowy Rok szkolny 2012/13. Po niej nastąpił dalszy ciąg uroczystości w naszej szkole.

 

Turniej szachowy

szachysierpieW dniu 5 sierpnia 2012r. w Łaszczowie podczas VIII Regionalnych Dni Kalafiora i Brokułu odbył się Turniej Szachowy, w którym bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły. I miejsce zajął Wojtek Czajka, II miejsce Adrian Diediuk, III miejsce Bartosz Szczerbik wszyscy z kl. II gimnazjum.

Gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego

zakonczenie

W dniu 29.06.2012r. odbyło się zakończenie roku szkolnego w naszej szkole.

Zobacz zdjęcia - wejdź

 

 

 

Pożegnanie klasy III gimnazjum

pozegnanieklasy3

W dniu 29.06.2012r. odbyło się pożegnanie klasy III gimnazjum

Zobacz zdjęcia - wejdź

 

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory

W czerwcu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego

Zobacz zdjęcia - wejdź