• Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

Aktualności[VI 2012-XII 2012]

XX Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Uczennice z naszej szkoły Aleksandra Kutek, Paula Polak, Aleksandra Smyk oraz Weronika Smyk (wszystkie klasa I gimnazjum) zakwalifikowały się do etapu powiatowego XX Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła "Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego" organizowanego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

Zakończenie akcji "Góra Grosza"

goragrW naszej szkole prowadzona była akcja "Góra Grosza", zakończona podliczeniem "grosików" przez SU.

Zebrane pieniądze przeznaczone są na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka.

 

 

 

Jasełka w Urzędzie Miasta

jaselka2W dniu 28 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili Jasełka w czasie Uroczystej Sesji Rady Miasta Łaszczowa. Występ został przyjęty bardzo ciepło. Otrzymali również zaproszenie na spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Grzędy Sokalskiej G6.

 

 

 

Spotkanie opłatkowe

oplatekW dniu 21.12.2012 r. w naszej szkole urzoczyście wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

 

 

Jasełka

jaselkaW dniu 19.12.2012 r. w naszej szkole uczniowie z najmłodzszych klas przedstawili Jasełka pod kierunkiem p. Haliny Kwarcianej i Bolesławy Wielosz.

 

 

 

Boże Narodzenie w Plastyce

ozdoby_choinkoweW dniu 14.12.2012 r. w Łaszczowie odbyło się rozdanie nagród dla laureatów Gminnego Konkursu "Boże Narodzenie w Plastyce-ozdoby choinkowe". Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: Bartłomiej Wielosz z kl. II, Mateusz Pieczkowski z kl. IV, Anna Skop z kl. V, Patryk Stepaniuk z kl. I gim., Kinga Sobczuk z kl. II gim. Prace tych uczniów zostały zakwalifikowane do wyższego etapu i przesłane do TDK w Tomaszowie Lub.

Gratulujemy!

Opiekunami uczniów byli p. Halina Kwarciana oraz p. Bożena Łasocha

Zobacz zdjęcia z rozdania nagród - wejdź

Wyjazd na łyżwy

lodowiskoW dniu 12.12.2012 r. uczniowie z naszej szkoły wyjechali na lodowisko do Zamościa. Ubrani w ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawiczki wszyscy wspólnie próbowali swoich sił na lodzie.

 

 

 

Nagrodzeni w konkursie "Bezpieczni na drodze"

bezpieczniW dniu 06.12.2012 r. w WORD w Zamościu odbyło się rozdanie nagród dla nagrodzonych w konkursie plastycznym "Bezpieczni na drodze". Nagrodzonymi z naszej szkoły zostali: Dawid Mielniczuk z kl. V, Dominika Kopiec z kl. VI oraz Joanna Łukasiewicz z kl.VI. Opiekunem podczas tego wyjazdu była p. Bożena Łasocha

Gratulujemy!

Planetarium w szkole

planetariumDo naszej szkoły przyjechało Planetarium

Zobacz zdjęcia - wejdź

 

 

 

Mikolajki

mikolajkiW dniu 06.12.2012 r. do naszej szkoły przybył Św. Mikołaj i rozdał prezenty dzieciom.

 

 

 

"Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

pdpzNasza szkoła uczestniczy w zbieraniu darów w ramach akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

W tej akcji zbierane są tylko dary rzeczowe.

 

 

Andrzejki

andrzejkiW dniu 29.11.2012 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa wraz z wróżbami andrzejkowymi. Mamy zaś przygotowały smaczne jedzonko dla swoich pociech.

Zobacz zdjęcia - wejdź do galerii

 

"Bezpieczni na drodze"

Uczniowie z naszej szkoły, których prace brały udział w konkursie plastycznym "Bezpieczni na drodze" otrzymają nagrody rzeczowe. Otrzymają je: Dawid Mielniczuk z kl. V, Dominika Kopiec z kl. VI oraz Joanna Łukasiewicz z kl.VI. Oprócz tego prace Dominiki i Joanny zostały zakwalifikowane do kalendarza.

Gratulujemy!

Opiekunami uczniów w tym konkursie byli p. Bożena Łasocha oraz p. Mariusz Pasiecznik

Góra Grosza

goragrosza2012Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Góra Grosza", która trwać będzie w dniach 26.11 - 7.12.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance. Zebrane pieniądze będą przekazane  na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka.

Przypominamy również, że w dalszym ciągu zbierane są plastikowe nakrętki z butelek.

 

Powiatowy Turniej w Szachach

szachyUczniowie z naszej szkolły uczestniczyli w Powiatowym Turnieju Drużynowym w Szachach, które odbyły sie w Tomaszowie Lubelskim. Nasza drużyna zajęła III miejsce w składzie: Jagoda Borys, Wojciech Czajka, Adrian Diediuk oraz Bartosz Szczerbik wszyscy z kl. III gimnazjum.

Gratulujemy!

Apel z okazji Święta Niepodległości

niepodlegloscW dniu 14 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Nabrożu Kolonii uczniowie z naszej szkoły przedstawili część artystyczną z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów kl. I Gimnazjum

Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 12 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Nabrożu Kolonii odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów kl. I Szkoły Podstawowej. Uczniowie przygotowali inscenizację pod kierunkiem wychowawczyni p. Jadwigi Jakimik. Na uroczystość przybyli rodzice uczniów kl. I oraz uczniowie szkoły. Dyrektor szkoły p. Beata Kopiec dokonała symbolicznym ołówkiem pasowania na uczniów kl.I. Po ślubowaniu uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie, rodzice wraz z wychowawczynią spotkali się w klasie na poczęstunek

XVI Jesienny Konkurs Recytatorski

Uczniowie z naszej szkoły: Emilia Kwarciana z kl.III, Oliwia Pryciuk z kl. II oraz Natalia Bryk z kl. IV brali udział w etapie powiatowym w XVI Jesiennym Konkursie Recytatorskim. Wyróżnienie otrzymała Emilia Kwarciana.
 

Turniej Szachowy o Puchar Starosty

szachyW dniu 27.10.2012r. odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tomaszowskiego, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły. W kategorii gimnazjum II miejsce zajął Adrian Diediuk z kl. III gim, III miejsce zajął Bartosz Szczerbik z kl. III gim. W kategorii klas IV - VI szkół podstawowych II miejsce zajęła Aleksandra Łukasiewicz z kl. V, zaś w kategorii klas I - III szkół podstawowych III miejsce zajęła Paulina Kukiełka.

"Zatrzymaj się , To przemijanie ma sens"

zaduszkiW dniu 02.11.2012r. w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Nabrożu młodzież z naszej szkoły przedstawiła program słowno-muzyczny pt. „Zatrzymaj się. To przemijanie ma sens”.

Program był transmitowany przez Radio Maryja oraz Katolickie Radio Zamość.

Zobacz zdjęcia - wejdź

Posłuchaj transmitowanego przez radio programu

Konkurs plastyczny "Bezpieczni na drodze"

Zakończył się etap szkolny konkursu plastycznego "Bezpieczni na drodze". Do następnego etapu zakwalifikowały się prace Dawida Mielniczuka z kl. V, Dominiki Kopiec oraz Joanny Łukasiewicz z kl. VI. Opiekunami konkursu byli p. Bożena Łasocha oraz p. Mariusz Pasiecznik

RPO zmienia przyszłość – namaluj swój świat

W czerwcu 2012r. nasza szkoła przystąpiła do konkursu plastycznego „RPO zmienia przyszłość – namaluj swój świat” organizowanego przez Urząd Marszałkowski  Województwa Lubelskiego w Lublinie. Szkoły walczyły o wyjątkową nagrodę główną w postaci tablicy interaktywnej i projektora multimedialnego.

I nagroda została przyznana naszej szkole i dzięki temu otrzymaliśmy tablicę interaktywną wraz z projektorem multimedialnym.

Tablica została już zamontowana oraz odbyło się specjalistyczne szkolenie z obsługi tablicy dla nauczycieli z naszej szkoły. Dzięki wygranemu zestawowi interaktywnemu zostanie wykorzystana nowoczesna technologia podnosząca poziom i jakość kształcenia.

Wyjazd na pływalnię

basenUczniowie z naszej szkoły wyjechali do Horyńca Zdroju na pływalnię, by doskonalić swoje umiejętności pływackie

 

 

W krainie zabaw

Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły wyjechali do Zamościa do Krainy zabaw "Jaś i Małgosia"

Dzień Edukacji Narodowej

den

W dniu 15.10.2012 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie gimnazjum pod przewodnictwem p. Joanny Ponikowskiej-Krawczyk.

Zobacz zdjęcia - wejdź

Konkurs plastyczny

W miesiącu czerwcu nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym "RPO zmienia przyszłość - namaluj swój świat", organizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Praca plastyczna reprezentująca naszą szkołę otrzymała nagrodę główną - interaktywny zestaw edukacyjny, składający się z tablicy interaktywnej oraz projektora. Odbędzie się również szkolenie nauczycieli z zakresu obsługi tablicy interaktywnej.

 

Wycieczka rowerowa

wycieczka_rowerowaUczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami p. Bolesławą Wielosz oraz księdzem Krzysztofem Paluchem uczestniczyli w wycieczce rowerowej.

 

Zdrowa żywność

zdrowa_zywnosc

W naszej szkole odbył się Dzień Zdrowej Żywności

 

Spływ kajakowy i paintball

paintbalDnia 13 września 2012r. w czwartek odbył się wyjazd integracyjny uczniów naszej szkoły. Uczestnikami spływu kajakowego na trasie Obrocz – Zalew Rudka oraz gry zespołowej paintball byli uczniowie klasy VI, I, II i III gimnazjum oraz opiekunowie Pani Agata Stelmaszczuk, Pani Amelia Wąsacz oraz Pani Joanna Ponikowska - Krawczyk. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem w Zwierzyńcu.

Język angielski w grupie przedszkolnej i klasie "0"

Informujemy, że w tym roku na prośbę rodziców zostały wprowadzone do grupy przedszkolnej i kl."0" zajęcia z języka angielskiego.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

poczatekW dniu 03.09.2012 Mszą Świętą rozpoczął się Nowy Rok szkolny 2012/13. Po niej nastąpił dalszy ciąg uroczystości w naszej szkole.

 

Turniej szachowy

szachysierpieW dniu 5 sierpnia 2012r. w Łaszczowie podczas VIII Regionalnych Dni Kalafiora i Brokułu odbył się Turniej Szachowy, w którym bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły. I miejsce zajął Wojtek Czajka, II miejsce Adrian Diediuk, III miejsce Bartosz Szczerbik wszyscy z kl. II gimnazjum.

Gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego

zakonczenie

W dniu 29.06.2012r. odbyło się zakończenie roku szkolnego w naszej szkole.

Zobacz zdjęcia - wejdź

 

 

 

Pożegnanie klasy III gimnazjum

pozegnanieklasy3

W dniu 29.06.2012r. odbyło się pożegnanie klasy III gimnazjum

Zobacz zdjęcia - wejdź

 

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory

W czerwcu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego

Zobacz zdjęcia - wejdź