Skład Samorządu Uczniowskiego:

Zastępca: Dominika Dziaman

Skarbnik: Łukasz Polak

Sekretarz: Malwina Wielosz

Sekcja gospodarcza: Szymon Przybysz, Karolina Spustek, Kuba Kłos, Tomasz Karczmarczuk, Krzysztof Kotowicz.

Sekcja charytatywna: Paulina Kukiełka, Karolina Skop, Natalia Kuźniarska, Dominika Skop, Mateusz Gitner.

Sekcja sportowa: Cezary Wielosz, Martyna Czerwińska, Eiza Skop.

Sekcja kulturalno-oświatowa: Szymon Jakimik, Zuzanna Reder, Weronika Cios, Tomasz Smyk, Kinga Żukowska.

Poczet sztandarowy

Klasa VIII: Dominika Dziaman, Karolina Spustek, Aleksandra Dubiel, Szymon Przybysz, Krzysztof Kotowicz.

Klasa III gimnazjum: Karolina Skop, Paulina Kukiełka, Katarzyna Józwa, Malwina Wielosz, Emilia Kwarciana, Kamil Smyk.

21 września 2018 r. - Samorząd Uczniowski po raz kolejny przyłączył się do akcji Sprzątanie Świata – Polska 2018. To wspólna lekcja poszanowania środowiska. Cała społeczność szkolna wzięła udział w jubileuszowej 25 akcji pod hasłem „Akcja segregacja – 2 x więcej, 2 x czyściej”.

Wybory do samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

wybory

Zobacz zdjęcia z wyborów do SU (2012) - wejdź

Zobacz zdjęcia z wcześniejszych wyborów do SU· - wejdź do galerii