Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Maciej Wielosz

Zastępca: Dominika Dziaman

Skarbnik: Łukasz Polak

Sekretarz: Malwina Wielosz

Sekcja gospodarcza: Szymon Przybysz, Karolina Spustek, Kuba Kłos, Tomasz Karczmarczuk, Krzysztof Kotowicz.

Sekcja charytatywna: Paulina Kukiełka, Karolina Skop, Natalia Kuźniarska, Dominika Skop, Mateusz Gitner.

Sekcja sportowa: Cezary Wielosz, Martyna Czerwińska, Eiza Skop.

Sekcja kulturalno-oświatowa: Szymon Jakimik, Zuzanna Reder, Weronika Cios, Tomasz Smyk, Kinga Żukowska.

Poczet sztandarowy

Klasa VIII: Dominika Dziaman, Karolina Spustek, Aleksandra Dubiel, Szymon Przybysz, Krzysztof Kotowicz.

Klasa III gimnazjum: Karolina Skop, Paulina Kukiełka, Katarzyna Józwa, Malwina Wielosz, Emilia Kwarciana, Kamil Smyk.

21 września 2018 r. - Samorząd Uczniowski po raz kolejny przyłączył się do akcji Sprzątanie Świata – Polska 2018. To wspólna lekcja poszanowania środowiska. Cała społeczność szkolna wzięła udział w jubileuszowej 25 akcji pod hasłem „Akcja segregacja – 2 x więcej, 2 x czyściej”.

Wybory do samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

wybory

Zobacz zdjęcia z wyborów do SU (2012) - wejdź

Zobacz zdjęcia z wcześniejszych wyborów do SU· - wejdź do galerii