„Monte Cassino-Szlak Nadziei”
Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły Julia Łabudzka, Oliwia Sioma, Antonina Grabczuk wraz z liderem Joanną Ponikowską-Krawczyk otrzymały wyróżnienie na etapie regionalnym od IPN Lublin w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Monte Cassino-Szlak Nadziei”. W konkursie rywalizowało ok. 100 uczniów szkół podstawowych i średnich - tym bardziej jesteśmy dumni z tego wyjątkowego wyróżnienia. Dziewczęta uczestniczyły w uroczystej gali wręczenia nagród

