• Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

Wycieczka do Bałtowa

baltow 1W piątek 7 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Bałtowa. W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym ucznkowie zwiedzili Park Dinozaurów, ze 100 modelami dinozaurów naturalnej wielkości oraz Muzeum Jurajskie. Park Rozrywki dostarczył naszym uczniom mnóstwo emocji i świetnej zabawy. Kolejnym punktem wyjazdu był Zwierzyniec Bałtowski-górny. Uczniowie zwiedzili teren około 60 hektarowy jadąc amerykańskim school busem. Teren zamieszany jest przez kilkadziesiąt gatunków zwierząt z różnych kontynentów. Na powierzchni ok. 1 hektara znajduje się również w kompleksie Polska w Miniaturze. Nasi uczniowie zobaczyli tutaj 50 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne, powstałe na przestrzeni 500 lat. Kolejnym punktem było Słowiańskie Wzgórze oraz Sabatówka,gdzie uczniowie poznali tajemnice życia codziennego dawnych Słowian. Na koniec nasi turyści zwiedzili Zwierzyniec Bałtowski-dolny, w którym największe emocje wzbudziły przepiękne ptaki, lemury, kapibara i surykatki. Dzień w Bałtowskim Kompleksie Turystyczny dostarczył wszystkim niesamowitych wrażeń.

 

 

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły