Festyn Rodzinny

festyn 13W dniu 26 maja odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez PANIĄ DYREKTOR, NAUCZYCIELI oraz RODZICÓW. Celem imprezy obok dobrej zabawy i rodzinnego spędzenia czasu, była również promocja naszej szkoły. Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu naszych uczniów z okazji Dnia Matki oraz zbliżająego się Dnia Ojca. Rodzice otrzymali drobne upominki, własnoręcznie wykonane oraz kwiaty. Następnie nasi uczniowie pod kierunkiem instruktora, sensei p. Mariusza Pasiecznika zaprezentowali pokaz karate tradycyjnego. W dalszej części odbywały się :warsztaty plastyczne decoupage, pokaz wozu strażackiego, przeciąganie liny, skoki w workach, tory przeszkod oraz rzuty lotkami (Dart). Zapewnione były bezpłatne atrakcje takie jak: zjeżdżanie na dmuchańcach, malowanie twarzy oraz bańki mydlane. Serdecznie dziękujemy Pani Beacie i Jerzemu Rosołowskim za bezpłatne atrakcje w postaci waty cukrowej, popcornu oraz warsztatów decoupage. Organizatorzy zapewni każdemu grillowane kiełbaski, przekąski, owoce, lody oraz napoje zimne i gorące. Nasze działania wsparli przede wszystkim ksiądz proboszcz, sołtys i radny Nabroża i Nabroża-Kolonii, rodzice i nauczyciele. Serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że dzieci, które odwiedziły naszą szkołę i dobrze się w niej bawiły, dokonają wyboru naszej szkoły. Bardzo serdecznie dziękujemy RODZICOM, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się do organizacji imprezy.

Więcej zdjęć na Facebooku szkoly