• Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

Diecezjalny Dzień Sportu

dds 128 września odbył się kolejny szósty Diecezjalny Dzień Sportu w Tomaszowie Lubelskim dla dzieci i młodzieży z naszej diecezji. Wydarzenie rozpoczęło się msząświętą w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim, której przewodniczył biskup diecezjalny Marian Rojek. Po niej udaliśmy się na stadion tomaszowskiego OSiRu w liczbie ponad 800 osobowej, aby rozpocząć olimpiadę sportową. Uczniowie naszej szkoły chętnie brali udział w różnych konkurencjach, między innymi w turnieju piłki nożnej, biegu na 1000 m chłopców, biegu na 600 m dziewcząt, biegu sztafetowym i wielu innych. W podziękowaniu za obecność otrzymaliśmy pamiątkowy puchar z rąk kurator oświaty Pani Moniki Żur.