• Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

Wycieczka do Warszawy

wycieczka warszawa2023 612 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Uczniowie zwiedzili Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Stare Miasto: Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta oraz pomnik Syrenki. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie byli zachwyceni wieloma wystawami i możliwością samodzielnego testowania wielu urządzeń. Niesamowite wrażenia dostarczył seans w Planetarium. Po wyjściu z CNK uczniowie mieli możliwość przejazdu warszawskim metrem do kolejnego punktu wycieczki-Stadionu Narodowego. Fani piłki nożnej mogli poczuć się jak wyjątkowi goście, również w strefie VIP.

 

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły