Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

„Gawęda o książce”

gawęda o książceDnia 4 czerwca 2018r. w ramach popularyzacji i podnoszenia poziomu czytelnictwa oraz zachęcenia uczniów do korzystania ze zbiorów bibliotek odbyła się III Edycja Gminne-go Konkursu Czytelniczego „Gawęda o książce”, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie i Biblioteka Publiczna Gminy Łaszczów. Uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji, co przyniosło wspaniałe rezultaty. W kategorii klas I – III Zuzanna Wielosz zajęła III miejsce, w kategorii klas IV – VI, II miejsce wywalczyła Oliwia Spustek, Małgorzata Kilarska w kategorii klas gimnazjalnych zajęła II miejsce. Dziewczynki wspaniałą prezentacja zachęciły słuchaczy do zapoznania się z utworami: „Bijacz”, „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” oraz „Mały Książę”. Gratulujemy.

gaweda o ksiazce