Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło się Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Nabrożu, którą poprowadził ks. proboszcz Jerzy Truś i ks. wikariusz Łukasz Duda. Dalsze uroczystości odbyły się w sali gimnastycznej szkoły. Wszystkich Gości, Rodziców, Uczniów, Pracowników i Nauczycieli, a szczególnie klasę I i dzieci z oddziału przedszkolnego powitała dyrektor szkoły p. Beata Kopiec. Wraz z wprowadzeniem reformy oświatowej w naszej szkole również zaszły zmiany. Od 01.09.2017 r. przestaje istnieć Zespół Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii, a powstaje ośmioletnia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii, z oddziałami gimnazjalnymi przez najbliższe 2 lata.  Pani dyrektor życzyła wszystkim sukcesów i udanego roku szkolnego.

Po części oficjalnej  uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach.