Spotkanie opłatkowe

spotkanieoplatkoweW dniu 14.01.2017 r. odbyło się spotkanie opłatkowe szkół z terenu diecezji zamojsko-lubaczowskiej noszących imię Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Uroczystoścć rozpoczęto Mszą Św. sprawowaną przez Biskupa Mariusza Leszczyńskiego, po której udano się do budynku naszej szkoły na dalszą część uroczystości.

Gości powitała dyrektor naszej szkoły p. Beata Kopiec. Następnie głos zabrali nastepujący goście: senator RP Jerzy Chróścikowski, Starosta tomaszowski Jan Kowalczyk, Burmistrz Miasta i Gminy Łaszczów Cezary Girgiel, członek zarządu Fundacji Dom III Tysiąclecia w Zamościu p. Jadwiga Mazur, dyrektorzy szkół imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dyrektorzy szkół z terenu gminy Łaszczów oraz w imieniu prezesa Banku Spółdzielczego w Łaszczowie p. Stanisław Stepaniuk.

W dalszej części spotkania nastapiło podsumowanie konkursów o Prymasie Tysiąclecia i wręczenie nagród. W tle można było obejrzeć prezentacje multimedialne nagrodzone w konkursie dla szkół.

Później dzieci z naszej szkoły przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe, po których głos zabrał jego Ekscelencja Ksiądz Biskup.

Po tym fakcie uczestnicy spotkania przełamali sie opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Na zakończenie zaproszeni goście udali się na poczęstunek