Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Budynek szkoły /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Zakończenie Roku Szkolnego/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /British Culture Day/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Dzień Babci i Dziadka /
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Jasełka/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii /Bezpieczne wakacje/
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii / Plac zabaw/

Msza Św. o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego

msza28 listopada 2016 r.  uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu, które już od maja jednoczy szkoły imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W Kościele Rektoralnym  pw. św. Katarzyny w Zamościu odprawiona została uroczysta Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli, rodziców naszej szkoły. W Eucharystii aktywnie uczestniczyli:  Dawid Mielniczuk – wprowadzenie, Karolina Spustek, Dominika Dziaman – psalm oraz modlitwa wiernych, Emilia Kwarciana – czytanie, Bartłomiej Przybysz, Maciej Wielosz, Dawid Pryciuk – posługa przy ołtarzu, modlitwa wiernych, Natalia Bryk, Małgorzata Kilarska, Aleksandra Karczmarczuk, Gabriela Skop – modlitwa wiernych, poczet sztandarowy: Anna Skop. Aleksandra Sioma, Mateusz Pieczkowski. Młodzież uczestniczyła również w procesji z darami. Wszyscy wzięli udział w inscenizacji ABC Społecznej Krucjaty Miłości – zaprezentowanej  po Mszy Świętej. Wieczorne rozważania zakończyły się spotkaniem z Księdzem Rektorem Markiem Doboszem przy przygotowanym poczęstunku w sali duszpasterskiej Betlejemce.

                                                                                Zobacz artykuł Tygodnika "Niedziela" z tego wydarzenia