Powiatowy XXXIII Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 17 maja 2014 roku w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się  Powiatowy XXXIII Mały Konkurs Recytatorski. W konkursie tym naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl. I - V: Oliwia Wielosz kl. I, Natalia Kuźniarska kl. II, Katarzyna Cios kl. II, Oliwia Pryciuk kl. III, Aleksandra Dubiel kl. III, Karolina Spustek kl. III, Emilia Kwarciana kl. IV, Natalia Bryk kl. V.

Nagrodę w konkursie zdobyła Emilia Kwarciana recytując wiersz Agnieszki Frączak pt. ,,Miss Stonoga" (opiekun p. Beata Kopiec). Poza tym w konkursie wyróżnienia otrzymały: Oliwia Pryciuk, która zaprezentowała wiersz Jana Kazimierza Siwka pt. ,,Aniołek - Grzeczniołek" oraz Karolina Spustek z wierszem pt. ,,Ładna sprawa nie ma co" (opiekunem dziewczynek była p. Halina Kwarciana). Wyróżnienie otrzymała również Natalia Bryk, która recytowała wiersz Wandy Chotomskiej pt. ,, Ballada o kogucie" (opiekun p. Barbara Łabaj). Nagrodzonym i wyróżnionym dziewczynkom serdecznie gratulujemy!